Masz pytania na temat Naxos?
Zapytaj lokalnego mieszkańca poprzez live chat!

Wskazówki ο Naxos / Wskazówki o plażach i atrakcjach na Naxos

Agia Anna, Naxos

Najbardziej znaną plażą na Naxos jest Agia Anna Naxos. Krystalicznie czysta woda, zorganizowana z parasolami i leżakami, ładnymi tawernami i kawiarniami w pobliżu morza. Powinna być pierwszym wyborem naszych gości!

Maria z Naxos

Agia Anna była świetna! Najlepsza plaża w Naxos z krystalicznie czyste morze i piasek. Posiada wszystkie rodzaje tawern i barów wzdłuż.

Aggela z Aten

Agia Anna plaża jest przyjemne o każdej porze dnia. W południe ma miłych ludzi i rodzin, ale nie zatłoczone, ponieważ jest duże długości, i wspaniałe w godzinach wieczornych z zachody słońca widok na Paros..

Petros z Aten

Naxos ma wiele piaszczystych plaż, ale Agia Anna musi być najbardziej odpowiednie dla dzieci, ponieważ ma płytką wodę. W solarium ceny są nieco sztywne.

Dimitris z Aten

Czysta plaża z krystalicznie czystej wodzie i widok na Paros.

Sofia

Agia Anna plaża jest długa i jest organizowany tylko jego część. Z 8 euro za kilka solarium, lepiej leżeć w nie zorganizowanej części!

Giorgos z Eleusis

Drogie, ale bardzo miłe miejsce! Zwłaszcza w godzinach popołudniowych, gdy słońce pada i zaczyna po południu wiatr, to jest nie do opisania!

Eleni

Mieszkaliśmy w jednym z hoteli w Agia Anna, 20 metrów od plaży. To było niezapomniane przeżycie, że byliśmy tak blisko do morza, aw nocy na relaksujący spacer nad morzem. Byliśmy pod wrażeniem Naxos i na pewno wrócimy!

Zefi z Aten

Agia Anna jest miejscem codziennej podróży. Dojedziemy w południe i picia kawy, a następnie udać się do opalania na plaży, w części, która nie jest zorganizowany, ponieważ nie jest opłata za leżak i Beveridge, a następnie udać się do jednej z restauracji serwujących owoce morza. Jeśli nie zostawili żadnej energii, można kontynuować i pójść na drinka po nadmorskiej drodze do plaży Agios Prokopios.

Antonis

Aby uzyskać więcej wskazówek o Naxos zapytaj lokalnego mieszkańca Naxos za pośrednictwem live chat lub zobacz Wskazówki o Naxos.

Komentarze

Nasze Marki