Masz pytania na temat Santorini?
Zapytaj lokalnego mieszkańca poprzez live chat!

Wskazówki ο Santorini / Wskazówki o plażach i atrakcjach

Zachód słońca był bardzo dobry, cena truskawek które zamówiliśmy w kawiarni, nie zadobra.. Najlepsze było podziwianie Thiry podczas zachodu słońca.

Markos z Aten

Najlepszy widok na zachód słońca na Santorini jest chyba na skraju Oia. Oczywiście trzeba iść wcześnie, aby znaleźć dobre miejsce, ponieważ wielu ludzi zbierają się tam.

Ilias z Aten

Nie ma lepszego sposobu, aby zakończyć pracowity dzień, obserwując zachód słońca z tarasu hotelu w Santorini.. Brakowało tylko jacuzzi!

Andreas z Aten

Polecam wszystkim, zachód słońca Widok od Megalochori. Wulkan nie blokować widok słońca tonącego w morzu i to było fantastyczne! Dla wielu zdjęć!

Stella z Aten

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zachód słońca trochę inaczej, oprócz klasycznego oczywiście. Mieliśmy wycieczkę łodzią słońca. To może wydawać się drogie, ale to nie jest. 60 Euro za osobę, które są warte, nie tylko za widok, ale ogólnie słońca. W 60 euro są wliczone jedzenie i nieograniczone napoje.

Alexandros z Aten

To było naprawdę bardzo miłe, w wielu miejscach widać zachód słońca, ale Santorini sprawia, że ​​trochę bardziej magiczne. Może dlatego, że jest znany z tego, być może ze względu na wulkan lub dlatego widzimy go od skały cięcia. Ma jednak sporą dawkę romantyzmu...

Ioanna z Aten

Aby uzyskać więcej wskazówek o Santorini zapytaj lokalnego mieszkańca Santorini za pośrednictwem live chat lub zobacz Wskazówki o Santorini.
 

Komentarze

Nasze Marki