Masz pytania na temat Chios?
Zapytaj lokalnego mieszkańca poprzez live chat!

Wskazówki ο Chios / Wskazówki o plażach i atrakcjach, Mavra Volia

Mavra Volia, Chios

Mavra Volia jest najlepsza plaża Chios. Chios ma ponad 40 plaż, niż powiedział nam, ale Mavra Volia jest najbardziej imponujące. Czarne kamyki na plaży i na dole, aby wody uderzające czarny! Jedynym problemem jest to, że parking..

Tasos ze Salonik

Świetna plaża! Warte podróży, ale trochę kłopotów zaparkować! Najlepiej, aby uzyskać Mavra Volia wcześnie, aby cieszyć się słońcem, bo po godzina piętnasta imponujące skały za plaży ukrywa słońce.

Makis z Aten

Piękne i spokojne miejsce, gdzie można odpocząć słuchając fal. Ponieważ plaża nie jest zorganizowana sugerują masz parasol lub co najmniej podwójne ręcznik, ponieważ stają się irytujące po kamyki leżące na jakiś czas.

Markella z Chios

Mavra Volia składa się z dwóch plaż. Najbardziej imponująca jest druga. Aby się tam dostać, należy wykonać konkretną ścieżkę i zabierze Cię prosto do plaży. Woda w drugiej plaży jest chłodniej, ale to nie przeszkadza w ogóle! Szkoda, że ​​to zabronione wziąć jeden z kamyków jak pamiątki.

Manolis z Aten

Naprawdę wyjątkowa plaża. A czarne kamyczki są rzeczywiście czarne! Kiedy zobaczyłem Mavra Volia z bliska, to nie dziwi mnie, że nie jest to uważane za jedno z najpiękniejszych plaż w Grecji.

Nikoleta z Aten

Piękno plaży, zwłaszcza druga, usunąć nerwy, które dostał od kłopotów z parkingiem. W każdym razie możemy zaparkować dalej, przed plaży! Stołówka w pierwszej plaży oferuje kawę i przekąski, aby ułatwić niezbędną głód. Poważne i pyszne jedzenie w Emporios, kilkaset metrów przed pierwszym plaży.

Eleni z Aten

Więcej wskazówek na temat Chios poprosić jednego z mieszkańców w Chios poprzez czat lub odwiedź Porady o Chios.

Aby uzyskać więcej wskazówek o Chios zapytaj lokalnego mieszkańca Chios za pośrednictwem live chat lub zobacz Wskazówki o Chios. 

Komentarze

Nasze Marki