Masz pytania na temat Kefalonia?
Zapytaj lokalnego mieszkańca poprzez live chat!

Wskazówki ο Kefalonia / Wskazówki o plażach i atrakcjach, Fiscardo

Fiscardo, Kefalonia

Fiscardo był zdecydowanie najbardziej malowniczy port Kefalinia, które odwiedziliśmy. Kolorowe klasyczne i nowoczesne domy z jednym ma na morze, z drugiej góry było bardzo imponujące. A jedzenie w restauracji, pyszne!

Giota z Aten

Blisko Fiskardo jest tam fantastyczna plaża, Emplisi. Dostaniesz nie 20pto uciec, ale warte wysiłku w słońcu! Jest to mała zatoka z białymi kamyczkami, przez cały okrągły ma zieleni. Tak dobrze! PS nie są organizowane.

Argyris z Aten


Myślę, że to dobry handel Fiskardo to kolejny rejs. W ciągu jednego dnia będzie można zobaczyć wiele pięknych miejsc, zwłaszcza Ithaca i Kioni, gdzie jest przystanek na lunch. Ten spacer będzie niezapomniany ..

Dimitris z Patry


Posiłki w Fiskardo, sugerują, tawernę Ellis. Bardzo smaczne owoce morza w dobrej cenie. Spróbuj sałatkę z owoców morza.

Aleksander z Aten

Plaża Dafnoudi pobliżu Fiscardo, było fantastyczne. Ścieżka między drzewami było pyszne, nawet w południe, z 35 stopni! Plaża ma mały poszukiwania i zdjęcia jaskini. Ze względu na plaży nie ma nic, należy zabrać ze sobą co najmniej wody! Czy kamyki więc nie dla miłośników piasku.

Spiros z Aten

Aby uzyskać więcej wskazówek o Kefalonia zapytaj lokalnego mieszkańca Kefalonia za pośrednictwem live chat lub zobacz Wskazówki o Kefalonia

 

Komentarze

Nasze Marki