Masz pytania na temat Kefalonia?
Zapytaj lokalnego mieszkańca poprzez live chat!

Wskazówki ο Kefalonia / Wskazówki o plażach i atrakcjach, Argostoli

Argostoli, Kefalonia

Argostoli jest bardzo miły i nie wieś. Jest to dość duży, z odrobiną stylu włoskim.Wybrzeże jest bardzo ładne miejsce na spacery i trawienie żywności, które zostały zjedzone w jednym z wspaniałych restauracji.

Sotiria z Aten

W Argostoli, największe wrażenie jest spowodowane przez kamienny most. Nie pamiętam, długość, ale to jest dobre miejsce dla wspaniałych zdjęć. Szczególnie jeśli wziąć 360, będzie się wydawać, że stoisz na wodzie!

Nikos z Patry

Spacer po południu w słynnej rynku Argostoli jest jedną z rzeczy, które robisz przed kolację lub przed drinka. Neoklasyczne budynki pomóc naprawić atmosferę.

Alexandros

Argostoli to znane ze swojej historii i ma wiele obiektów kulturalnych, takich jak muzea, biblioteki itp eksploracją to są rzeczy, które powinieneś zrobić po plaży ..

Markella

Podobało nam się na chodniku z palmami. Zostaliśmy poinformowani, że nawierzchnia wykonana jest z kamieni zebranych z dna morskiego.

Zeta z Aten

Teatr Kefalos w Argostoli był imponujący! Polecam go nie tylko dla miłośników teatru, ale dla wszystkich!

Dimitris

Argostoli został zbudowany w osłoniętej zatoce i naturalny port. Jest to duża osada, ale zachowuje atmosferę prowincji. To ma wiele zabytków, że goście Kefalonia może odkrycie, takich jak muzea, biblioteki, rynku, kilka restauracji serwujących dania kuchni lokalnej i klubów nocnych.

Georgios z Kefalonia

Polecam wycieczkę Argostoli w pierwszym dniu, że to wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć wszystkie atrakcje turystyczne w mieście, a potem, należy rozpocząć zwiedzanie plaże Kefalonia.Więcej niż odwiedzić lepiej, bo nie są imponujące i zaspokoić wszystkie gusta.

Aggelos

Aby uzyskać więcej wskazówek o Kefalonia zapytaj lokalnego mieszkańca Kefalonia za pośrednictwem live chat lub zobacz Wskazówki o Kefalonia

Komentarze

Nasze Marki