Masz pytania na temat Samos?
Zapytaj lokalnego mieszkańca poprzez live chat!

Wskazówki ο Samos / Wskazówki o plażach i atrakcjach, Pythagorion

Pythagorion, Samos

Pythagorion jest wspaniałą miejscowością turystyczną w południowo-wschodniej części wyspy Samos.Port z łodzi jest bardzo charakterystyczne, nadaje się na romantyczne spacery nad morzem.

Amalia z Aten

Pythagorion jest dość graficzne. Z jednej strony jest morze i inne zielone góry. Jeśli odwiedzisz go, proponuję wynająć pokój w jednym z budynków wzniesione na skale mają wspaniały widok.

Georgios

Pythagorion jest irytujące hałasu z samolotów jako lotnisko jest w pobliżu. W przeciwnym razie jest to bardzo miły i spokojny.

Vasiliki z Aten


Naprawdę ładne, przytulne rozliczenia z małym porcie. Proponuję odwiedzić Four Seasons Restaurant i spróbuj ich owoce morza i pizza! Pyszne!

Richard

To był najbardziej malowniczej nadmorskiej miejscowości, które odwiedziliśmy w Samos. Restauracje w porcie mają bardzo dobre ryby i owoce morza.

Panos od Lamia

Jeśli odwiedzisz Pythagorion, masz czcić muzeum archeologiczne. Ma ciekawych treści, ale cena może być niższa.

Stefanos

Najbardziej dobrze zorganizowane plaży w pobliżu Pythagorion jest plaża Potokaki. Ma parasole, leżaki i sportów wodnych. Zabrać aparat ze sobą, bo w pobliżu jest lotnisko i samoloty gruntów i startu na plaży.

Katerina z Aten

Z Pythagorion odchodzą codziennie, łodzie do małej wyspie Samiopoula.Miejsce jest bardzo ładne i zielone ze względu na charakter.Plaża, gdzie doki łodzi, są parasole, leżaki bez, które mogą nie być wystarczające dla każdego odwiedzającego.Plaża jest piaszczysta z krystalicznie wody. Warto odwiedzić, ale nie zapomnij zabrać ze sobą wodę i kanapki godzin wyjątkowego ..

Maria

Kochaliśmy charakter wokół Pythagorion. Każdego wieczoru w 6 dni pobytu, wybraliśmy się na spacer z żoną. To jest coś, co jest trudne do zrobienia w naszym mieście.

Kostas z Aten

Aby uzyskać więcej wskazówek o Samos zapytaj lokalnego mieszkańca Samos za pośrednictwem live chat lub zobacz Wskazówki o Samos.

Komentarze

Nasze Marki