Masz pytania na temat Kefalonia?
Zapytaj lokalnego mieszkańca poprzez live chat!

Wskazówki ο Kefalonia / Wskazówki o plażach i atrakcjach, Myrtos

Myrtos, Kefalonia

Myrtos przyciąga wielu ludzi, a zasada ta ma zastosowanie, im szybciej tym lepiej. Nie ma się przepełniony, ale to jest trochę trudno znaleźć dobre miejsce.

Asterias z Patras

Musisz zacząć się wcześnie rano na plaży Myrtos, nie tylko, aby znaleźć dobre miejsce na plaży, ale zaparkować w pobliżu. W przeciwnym razie będziesz chodzić.

Stavros ze Salonik

Pasuje mieć ze sobą parasol plażowy, aby usiąść blisko morza. Leżaki są nieco dalej. Tak długo, jak wiatr jest spokój ..

Ioanna

Fantastyczne krajobrazy i fantastyczne kolory.Połączenie bieli i błękitu na plaży Myrtos sprawia, że myślisz, że jesteś w bardziej egzotycznych miejscach, a nie, że nasze nie są lepsze !!

Panos z Aten

Myrtos jest coś innego. Zrozumiałe jest to widok, który podniesie popularność przeznaczenia. Nie wizyty Kefalonia tylko na plaży, ale jest to z pewnością jeden z głównych powodów, aby wrócić.

Kostas ze Salonik

Plaża Myrtos musi być raj dla fotografów.Widok na plażę z góry z kolorami zielonym natury, białych kamyczków i błękitne morze sprawiają, że to wyjątkowe miejsce, w Kefalonia.

Petros z Patry

Plaża otoczona jest fantastyczne krajobrazy krzycząc Kefalonia.Jedyną złą rzeczą jest to, że dość często fale, a to sprawia, że niebezpieczne dla dzieci. Ale gdy jest spokojny, to fantastyczne!

Stefania z Aten

Myrtos jest jak basen i każdego, kto odwiedzi Kefalonia nie może przegapić tego miejsca! Plaża ma bardzo silne prądy, więc jest to bardziej bezpieczne dla pływaków nie daleko od plaży.

Eftimis

Kiedy odwiedziliśmy Plaża Myrtos, ze względu na fale, baliśmy się, pływać i nie nurkować.Ładne rzeczą było to, że nie pożałujesz w ogóle! Środowisko i krajobraz jest tak relaksujące, że opróżnić swój umysł i cieszyć się prawdziwy relaks!

Aggeliki z Aten

Kamyczki w Myrtos może być niewygodne więc proponuję podwójne ręcznik lub coś pod spodem, więc nie będziesz czuć się jak posiadające irytujące masaż.

Amalia

Aby uzyskać więcej wskazówek o Kefalonia zapytaj lokalnego mieszkańca Kefalonia za pośrednictwem live chat lub zobacz Wskazówki o Kefalonia


Komentarze

Nasze Marki