Masz pytania na temat Kefalonia?
Zapytaj lokalnego mieszkańca poprzez live chat!

Wskazówki ο Kefalonia / Wskazówki o rozrywkach na Kefalonia, Acqua Alaties Beach

 

Acqua Alaties Beach, Kefalonia

Acqua Alaties Beach jest odpowiedni, jeśli chcesz cieszyć się dobre koktajle w połączeniu z zapierającym dech w piersiach Kefalonia zachodzie słońca. Mała plaża przy barze będzie wyluzować cię!

Stefan z Francji

Ładne miejsce aby zjeść obiad, później oglądać zachód słońca i pić koktajle. Niskie ceny biorąc pod uwagę jakość. Nawet droga do Acqua Alaties Beach jest piękna w naturze Kefalonia..

Gosia z Polski

Całkiem dobre koktajle i niesamowite widoki. Ale jedzenie mogłoby być trochę lepiej. Smaczne, ale małe porcje. Uprzejma i szybka obsługa, niezapomniane zachód słońca!

Marios z Aten

Dania gustowne i koktajle na niskie ceny i uprzejmy personel. To jest moje wspomnienie z Acqua Alaties Beach. Nie bardzo wygodne siedzenia jest niczym, w porównaniu z przyjemnością daje widok słońca tonącego w morzu.

Enzzo z Włoch

Przyjazny środowisku winorośli i ciepły, nie do opisania widok i zachód słońca w ładowni godzinami w sklepie.

Anastasia z Aten

Odwiedziliśmy Acqua Alaties Beach dwa razy w czasie naszego pobytu w Kefalonia. Nie wiem, w jakiej kategorii można umieścić miejsce, restaurację lub bar, bo jedzenie, a także wybór koktajli, które próbowaliśmy zarówno razy tam gdzie fantastyczne.

Chris

Aby uzyskać więcej wskazówek o Kefalonia zapytaj lokalnego mieszkańca Kefalonia za pośrednictwem live chat lub zobacz Wskazówki o Kefalonia.     

 

Komentarze

Nasze Marki