Masz pytania na temat Santorini?
Zapytaj lokalnego mieszkańca poprzez live chat!

Wskazówki ο Santorini / Wskazówki o rozrywkach

 

Jojo, Santorini

Jojo ma bardzo dobre i wygodne leżaki, dobrą muzykę i ładny basen i oczywiście niesamowita plaża jest obok!

Panagiotis z Aten

Dość dobre ceny dla tego, co oferują nie zapominając że znajduje się na Santorini i na Perivolos. Ładny basen, dobra obsługa i dobry club sandwich!

Anna z Aten

Jojo było dla nas wspaniałym doświadczeniem. Piękni ludzie z całego świata, szybkie i uprzejmy personel, dobre koktajle. Na pewno warto odwiedzić jeśli jesteś na Perivolos.

Matt z USA

Koktajle w Jojo były bardzo dobre, przygotowane z wyobraźnią i pasją. Miejsce do poznania pięknych i zabawnych ludzi.

Andreas z Aten

Prawie cały dzień impreza w jojo. To było dość niesamowicie, ale to jest na taj część Santorini. Jedzenie w barze było również szanowne i nie zbyt drogie, wielki club sandwich 9 euro.

Beata

Fantastyczna atmosfera i pełen ludzi, którzy lubią tańczyć i dobrze się bawić. Efektywności DJ był fantastyczny, staliśmy wiele godzin i bawiliśmy się!

Milica z Serbii

Santorini zawsze wygląda ślicznie, to była nasza druga wizyta ale tylko na 4 dni. W pierwszym dniu poszliśmy do Jojo i byliśmy pod wrażeniem, wśród innych rzeczy, przez poziom usług i szybkiego jedzenia. Świetnie się bawiliśmy!

Enrico z Włoch

Świetna muzyka, świetne koktajle, świetna obsługa. Dzięki Antonio!

Thierry

Obszar Jojo było bardzo wygodny. Wielkie leżaki i parasole przeciwsłoneczne, na typowej dla Santorini plaży z czarnymi kamykami.

Eva

Było więcej niż przyjemne pić ładnie wyglądający koktajl i jeść w jojo, z widokiem na plażę i Morze Egejskie. Naprawdę nieocenone chwile..

Patrick

Aby uzyskać więcej wskazówek o Santorini zapytaj lokalnego mieszkańca Santorini za pośrednictwem live chat lub zobacz Wskazówki o Santorini.

Komentarze

Nasze Marki