Masz pytania na temat Santorini?
Zapytaj lokalnego mieszkańca poprzez live chat!

Wskazówki ο Santorini / Wskazówki o restauracjach i posiłkach

 

Santorini mou, Santorini, Oia

Tawerna santoryńska z przyjazną atmosferą, muzyką na żywo i pysznymi daniami. Nie ma widoku, także odwiedźcie ją po zachodzie słońca.

Vaso ze Salonik

Trochę drogie jedzenie, ale z miłą, przyjazną atmosferą. Jest tylko na jeden raz w okresie pobytu w Oia, ale jeśli odwiedzimy Santorini napewno znów pójdziemy.

Peter z US

Mamy bardzo miłe wspomnienia ze santorini mou.Tradycyjne dania kuchni greckiej z lokalnych materiałów, jak nas poinformował kelner, które dodały różnicę w smaku. Tradycyjna muzyka był bardzo przyjemna i zostaliśmy zadowoleni z moimi przyjaciółmi.

Luca z Włoch

Połączenie dobrego jedzenia i greckiej rozrywki z muzyką na żywo! Bardzo dobry wybór, choć trochę drogi. Nie przeszkadzało to mi ponieważ obraz tańczących odwiedzających ze wszystkich krajów był przyjemny.

Nikos z Aten

Bardzo zabawna atmosfera z trzema muzykami, którzy trzymali wszystkich na stojąco. Lepiej udać się do restauracji po 9, kiedy rozpoczęła się muzyka na żywo i zebrali się ludzie.

Chris z Danii

Więcej jest warta atmosfera i muzyka na żywo niż jedzenie. Obsługa była nieco powolna, co zrozumiałe, bo tawerna była pełna, a jedzenie było dobre, ale nie doskonałe. Jednak wszyscy, tak jak i my, miło się bawili i dla tego polecam.

Paul z US

Aby uzyskać więcej wskazówek o Santorini zapytaj lokalnego mieszkańca Santorini za pośrednictwem live chat lub zobacz Wskazówki o Santorini.

 

 

Komentarze

Nasze Marki