Masz pytania na temat Santorini?
Zapytaj lokalnego mieszkańca poprzez live chat!

Wskazówki ο Santorini / Wskazówki o restauracjach i posiłkach

 

Ambrosia Santorini Oia

Ambrosia w Oia ma wspaniały widok! Odwiedziłem tą restaurację z żoną na naszą rocznicę ślubu. Dania były bardzo smaczne, choć w małych ilościach, a personel mógł by być bardziej pomocny.. 

Tim z UK

Widok w Ambrosii był wspaniały. Dowiedzieliśmy się od naszych przyjaciół, że powinniśmy zarezerwować stolik jeśli chcielibyśmy aby cieszyć się zachodem słońca podczas jedzenia i mieli rację. Potwierdzenie rezerwacji jest potrzebne!

Tasos z Aten

Ładnie urządzona, nieco κιασνέ stoły z widokiem na Kalderę. Byle co zamówicie, musi towarzyszyć sałatka ambrozja. Bardzo smaczna.

Michalis z Aten

Bardzo ładny widok z wysokimi cenami. Jednak jakość jedzenia jest warta jej cen. Kelnerzy mogli by być bardziej uprzejmi.

Vicky z Nowego Jorku

Szef kuchni w Ambrosii był bardzo kreatywny. Podobało nam się stylizacja tależy kuchni Santorini i oczywiście, znany na całym świecie widok!

Jenny z USA

Kelnerzy w Ambrosii byli bardzo uprzejmy, ale wolniejsi niż powinni. Dania były smaczne, tak jak i desery. Ogólnie ładne miejsce na kolację i do podziwiania zachód słońca na Santorini.

David

Jedzenie było bardzo dobre i drogie, ale przede wszystkim Ambrosia oferuje romantyczny widoki i atmosferę, miłe doświadczenie na Santorini.

Alexandros z Aten

Aby uzyskać więcej wskazówek o Santorini zapytaj lokalnego mieszkańca Santorini za pośrednictwem live chat lub zobacz Wskazówki o Santorini.

Komentarze

Nasze Marki